Mürakaru

Ootan Sind mürama!

MEIE LUGU

Mürakaru lugu sai alguse ühel 2008. aasta sügisesel päeval. Marja-Liisa oli juba mõnda aega juhendanud Lüganuse rahvamajas mudilasteringi ja Kadri sõitis kord nädalas oma väikelapsega Rakveresse beebiringi. Olles lugenud infot mudilasteringi kohta, otsustas Kadri tulla seda oma väikelapsega uudistama. Tol korral oli ringis veelgi väikelastega emmesid. Kuigi eesmärgiks oli teha kaasa ringistegevuses niipalju, kui lapsed suudavad, ei olnud väikesed näpud ikka veel nii osavad kui mudilaste omad. Hiljem jõuti ühises vestlusringis ideeni, et ka beebide ja väikelaste jaoks võiks kodu lähedal olla koht, kus koos käia. Sealt saigi alguse meie käänuline ja põnev loomise tee, mille tulemusena valmis lustipesa.

Kõigepealt alustasime loovusringide läbviimist Lüganuse noortemajas, vahepeal kolisime oma beebidega üle rahvamajja. Kõik oli üsna tore, kuid hinges oli ikka soov päris oma koha järele. Peale mõningast kaalumist, kõhklemist ja mõtlemist otsustasime kirjutada projekti ning luua Lüganusele selline koht, millest me juba pikalt unistanud olime. Koht, kus kõigil oleks hubane ja hea olla ning meil oleks võimalik ka oma vajalikke asju hoiustada.

Mürakaru lustipesa avati ametlikult 17. novembril 2010. Hetkel võime öelda, et meil on juba palju sõpru, kes käivad koos meiega mängimas ja tegutsemas. See on nii tore!

2017 aasta sügisest tegutseb lustipesa Lüganuse Küla Seltsi eestvedamisel.

Põnevate kohtumisteni Mürakaru lustipesas! 🙂

Viimati lisatud